درباره ما

وب سایت پرشین ریدرز به عنوان کتابخانه اینترنتی دوستداران کتاب و کتابخوانی، دارای امکانات و ویژگی های زیر می باشد:

آشنایی با کتاب های مختلف

جستجوی کتاب مورد نظر، مطالعه ی خلاصه ی کتاب، دسترسی به اطلاعات کتابشناختی کتاب و مطالعه نقد و بررسی دیگران بر روی هر کتاب

تشکیل شبکه ای از دوستان

جستجوی کاربران مورد نظر عضو سایت و ارسال درخواست برای آن ها

ایجاد کتابخانه اینترنتی

انتخاب و افزودن کتاب های مورد علاقه به لیست کتاب های من و ایجاد صفحه ای با آدرس اختصاصی در سایت (PersianReaders.com/YourName)

آشنایی با کتاب ها و زمینه های مطالعاتی دیگران

با مراجعه به صفحه ی کتابخانه اینترنتی افراد و دوستان مورد نظر

پیشنهاد کتاب های مورد علاقه و به اشتراک گذری آن ها با دیگران

بوسیله معرفی صفحه ی کتابخانه اینترنتی خود به دیگران

خرید آنلاین کتاب

از طریق لینک مستقیم به وب سایت ناشر مربوطه و وب سایت های فروش آنلاین کتاب

حمایت متقابل

بخش "کتاب های حامی پرشین ریدرز" و معرفی کتب شاخص ناشران و نویسندگان، بصورت ویژه در این بخش

ماموریت ما ایجاد حس نیاز بیشتر در جامعه برای مطالعه و ایجاد ارتباط بین افراد برای آشنایی با کتب بیشتر به منظور مطالعه بهتر و هدفمندتر می باشد. ما از آبان ماه 1394 فعالیت خود را با چشم انداز، افزایش کمیت و کیفیت مطالعه در جامعه آغاز نمودیم

خدمات وب سایت پرشین ریدرز

کتاب های من: لیست کتاب های شما که پس از جستجو در سایت از بین کتاب های موجود انتخاب و یا خودتان آن را درج جدید نموده اید. امکانات شما در این بخش: امتیاز دهی به هر کتاب، مدیریت روند مطالعاتی و تعیین وضعیت مطالعه برای هر کتاب (قصد خواندن دارم! / در حال خواندنم... / خوانده ام.)، تعیین تاریخ شروع و پایان مطالعه برای هر کتاب، درج توضیحات و نقد و بررسی بر روی هر کتاب.
شبکه دوستان: لیست دوستان شما که پس از ارسال درخواست دوستی و تایید، به شبکه ی دوستان شما افزوده شده اند. امکانات شما در این بخش: امکان آشنایی با کتاب های دوستان خود با بازدید از صفحه کتابخانه اینترنتی آن ها، افزودن دوست جدید با جستجوی نام و یا ایمیل کاربران سایت، مشاهده ی لیست درخواست های دریافتی و امکان تایید و یا رد هر درخواست، مشاهده ی لیست درخواست های ارسالی.
صفحه اطلاعات کتاب: امکانات شما در این بخش: مشاهده عنوان، تصویر و نویسندگان و مترجمان کتاب، مطالعه خلاصه ی کتاب، دسترسی به نقد و بررسی های دیگران بر روی کتاب، امکان خرید آنلاین کتاب با اتصال به لینک وب سایت ناشر مربوطه و فروشگاه های آنلاین کتاب.
کتاب های حامی پرشین ریدرز: معرفی کتب شاخص ناشران و نویسندگان، بصورت ویژه در صفحه اصلی سایت به عنوان حامیان پرشین ریدرز.
آگهی ها و بنرهای تبلیغاتی: نمایش تبلیغات هدفمند از ناشران، فروشگاه های کتاب و کلیه ی فعالین بازار کتاب.
بلاگ کتاب و کتابخوانی: انتشار هفتگی مطالب و محتواهای مفید، آموزنده و جذاب در زمینه کتاب و کتابخوانی در بلاگ پرشین ریدرز و ارسال خودکار آن ها به ایمیل مشترکین بلاگ.
ما فعالیت و خدمات وب سایت پرشین ریدرز را مکمل فعالیت کتابخانه های عمومی، ناشران، نویسندگان و فروشگاه های کتاب می دانیم و در این راستا ضمن خرسندی از حضور در این عرصه ی فرهنگی و مقدس، آمادگی خود را برای هر گونه همکاری از قبیل معرفی کتب، فروش آنلاین، ارائه ی نسخه الکترونیکی و یا نسخه صوتی کتب و ... با شما ناشران و نویسندگان عزیز و نیز کلیه ی فعالان عرصه ی کتاب و کتابخوانی اعلام می داریم.